Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Oferta handlowa

Foto
PHU Weton poprzez swoją Hurtownię zaopatruje lekarzy weterynarii w specyfiki do leczenia i profilaktyki dla wszystkich gatunków zwierząt z szczególnym uwzględnieniem drobiu, trzody chlewnej, bydła i tzw. małych zwierząt.

Posiadane zezwolenie na obrót lekami psychotropowymi wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego upoważnia tut. hurtownię do zaopatrywanie lekarzy weterynarii w te środki.

Wyspecjalizowany personel Hurtowni przyjmuje zamówienia telefonicznie, faksem oraz pocztą elektroniczną. Sprzedaż prowadzi się w siedzibie firmy jak również dostawy leków odbywają się własnym, przystosowanym transportem samochodowym do siedziby kontrahenta.

W stałej ofercie proponujemy:
  • leki i szczepionki weterynaryjne,
  • leki psychotropowe dla zwierząt,
  • preparaty witaminowo-mineralne oraz dodatki paszowe,
  • sprzęt weterynaryjny i zootechniczny,
  • materiały opatrunkowe i preparaty pielęgnacyjne,
  • środki dezynfekcyjne i deratyzacyjne.
Pełna oferta towarowa dostępna w siedzibie firmy. Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny i dogodne dla klientów warunki współpracy to główne zalety tut. Hurtowni.

Producenci i dostawcy:
Biowet Drwalew, Biowet Puławy, Ceva, Eurovet, Fatro, Intervet, Kobra Vet, Merial, Novartis, Over, Pfizer, Trouw, Trovet, Vetagro, Vetoquinol i inne.
Aktualności
Diety dla psów i kotów

Opaski Kobra Vet

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH